Křesťanské společenství  Havlíčkův Brod

                 

 

Září

Kdo: Lenka Veselá

Téma: Služva v izraelské armádě

Čas a místo: 16.9.2018  Zasedací místnost Horní Krupá

Neděle od 18.00.

 

 

 

Říjen

Kdo: Bohdan a Lenka Čančíkovi

Téma: upřesníme

Čas a místo: 14.10.2018  sborová místnost Církve Bratrské

Neděle od 18.00.

 

 

Jste srdečně zváni!

 


Co je to Aglow?
Vážené dívky, ženy, matky, babičky, Aglow- skupinka věřících žen z různých denominací, Vás srdečně zve na naše setkávání každý měsíc od 19h (od listopadu do března od 18h) na faře Církve československé husitské v Havl. Brodě a v zasedací místnosti obec. úřadu v Horní Krupé. Přijďte si u kávy a občerstvení vyslechnout příběhy věřících žen a popovídat si.

Kdy a jak vzniklo?
Aglow vzniklo v roce 1963, kdy se v Americe sešlo několik věřících žen a začalo se modlit za to, co dobrého udělat pro ženy kolem sebe, jak jim pomoci, povzbudit je. Záhy přišly s tím, uspořádat večer, kde si pozvaní nejen odpočinou od každodenních starostí při rozhovorech a občerstvení, ale kde zároveň zazní svědectví o tom, co Bůh dělá v lidských životech.

Aglow v České republice
Aglow v České republice www.aglow.cz je součástí celosvětové organizace, v níž jsou zapojeny ženy ze všech křesťanských denominací. Ústředí Aglow je v Edmondsu v USA. Na všech kontinentech světa existují tisíce skupin Aglow, v nichž slouží křesťanky, které jsou cele oddány Ježíši Kristu jako svému Spasiteli a Pánu a které chtějí být světlem a solí pro své okolí.

TOPlist

aktualizováno: 26.08.2018 21:39:54