Křesťanské společenství  Havlíčkův Brod

                 

 Červen

Kdo:  Mudr Darina Sedláčková

Čas a místo:

4.6. 2017 od 19h - zasedací místnost obecního úřadu v Horní Krupé

           Téma:  Uzdravuje Bůh dnes? Jak s tím souvisí odpuštění?

5.6. 2017 od 18h - Havl. Brod, sborová místnost Církve bratrské, ul. Strážná

          Téma: Deprese a jak z ní ven?

Paní Darina Sedláčková přijede sloužit se svým mužem Ing. Karlem Sedláčkem (výkonný ředitel české pobočky Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém - ICEJ), který bude mít v uvedené dny také dvě přednášky:

Neděle 4.6. 2017 od 10 hodin sborová místnost Církve Křesťanské společenství Havl. Brod

        Téma: Izrael a my

Neděle 4.6. 2017 od 15 hodin – sál Staré radnice 

        Téma: Křesťanství a islám

Je pro nás islám hrozbou či výzvou? Vhled do významného názorového střetu, který probíhá v Čechách od 16. století až do současnosti. 

 

Jste srdečně zváni!

 


Co je to Aglow?
Vážené dívky, ženy, matky, babičky, Aglow- skupinka věřících žen z různých denominací, Vás srdečně zve na naše setkávání každý měsíc od 19h (od listopadu do března od 18h) na faře Církve československé husitské v Havl. Brodě a v zasedací místnosti obec. úřadu v Horní Krupé. Přijďte si u kávy a občerstvení vyslechnout příběhy věřících žen a popovídat si.

Kdy a jak vzniklo?
Aglow vzniklo v roce 1963, kdy se v Americe sešlo několik věřících žen a začalo se modlit za to, co dobrého udělat pro ženy kolem sebe, jak jim pomoci, povzbudit je. Záhy přišly s tím, uspořádat večer, kde si pozvaní nejen odpočinou od každodenních starostí při rozhovorech a občerstvení, ale kde zároveň zazní svědectví o tom, co Bůh dělá v lidských životech.

Aglow v České republice
Aglow v České republice www.aglow.cz je součástí celosvětové organizace, v níž jsou zapojeny ženy ze všech křesťanských denominací. Ústředí Aglow je v Edmondsu v USA. Na všech kontinentech světa existují tisíce skupin Aglow, v nichž slouží křesťanky, které jsou cele oddány Ježíši Kristu jako svému Spasiteli a Pánu a které chtějí být světlem a solí pro své okolí.

TOPlist

aktualizováno: 01.10.2017 18:28:50